سلامتی

گل همیشه بهار

گل همیشه بهار

یونانیان باستان ، که از گلبرگ برای تزئین استفاده می کردند. آن ها هم چنین از خواص گل همیشه بهار در رنگ آمیزی برای مواد غذایی ، آرایش، پارچه های کهنه و مصارف دارویی نیز آگاهی داشتند. گل های همیشه بهار از قرن 12 در باغ های اروپا رشد کرده اند. در قرن 14 به دلیل قدرت های جادویی بسیار و متنوع آن محبوبیت بیشتری پیدا کرد. یکی از نویسندگان قرون وسطایی به نام ماکر ، گل همیشه بهار را در جلد کتاب خود درباره گیاهان، توصیف کرده است. او فکر می کرد که صرفاً دیدن شکوفه ها باعث بهبود بینایی می شود و شوخ طبعی های اینگونه از سر بیرون می آورد.
استفاده از عسل روی صورت چگونه می تواند به پوست شما کمک کند

استفاده از عسل روی صورت چگونه می تواند به پوست شما کمک کند

عسل ماده شیرین و چسبنده ای است که زنبورهای عسل تولید و در کندو نگهداری می کنند. در شکل طبیعی خود ، عسل با فعالیت آنزیم ، مواد گیاهی و باکتری های زنده که در کنار هم قرار می گیرند ، یک ماده قدرتمند با صدها کاربرد عملی ایجاد می کند. روند منحصر به فردی که عسل ایجاد می کند ، آن را به ویژه برای استفاده های آرایشی مانند پاک کردن آکنه ، جای زخم ها ، و رنگ پوست شب بسیار ارزشمند می کند. عسل خام و غیرپاستوریزه بیشترین پتانسیل را برای استفاده موضعی روی پوست دارد. به خواندن ادامه دهید تا بفهمید چگونه عسل می تواند به صورت شما زده شود و به پوست شما کمک کند.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره تماس بگیرید!
info@sanistian.com
09199701172