لیف های گیاهی به نوعی بهترین برای استفاده هستند. الیاف طبیعی این لیف ها با زبری متعادلی که دارند لایه بردار مناسبی برای پوست شما هستند. هم چنین زبری خاص آن می تواند به نوعی باعث ماساژ پوست شما می باشد و باعث می شود با حرکت جریان خون اکسیژن بیشتری به پوست تان برسد و حس سبکی کنید.

لوفا گیاهی است. وقتی اجازه داده شود میوه بالغ خشک شود ، ساختاری فیبری و مانند اسفنج باقی می ماند. گاهی اوقات "اسفنج" کل لوفا به پوست مالیده می شود تا پوست مرده از بین برود و پوست تحریک شود. 

استفاده از لیف لوفا میتواند فواید زیادی برای شما داشته باشد:

لایه برداری پوست

الیاف طبیعی لوفا برای استفاده در فرآیند مالش دادن ایده آل است. خواص الیاف چیست؟ آنها با دوام هستند و خاصیت ارتجاعی ندارند. بنابراین ، آنها به راحتی سلول های مرده پوست را از بین می برند ، آلاینده ها را از بین می برند و پوست درخشان رانشان می دهند. لوفا حتی، آلودگی ها و آلاینده های محبوس شده بین منافذ پوست را از بین می برد.

بی خطر

 لوفا طبیعی است و هیچ نوع ماده شیمیایی مصنوعی را شامل نمی شود. آنها برای پوست بی خطر هستند و هیچ مشکلی در رابطه با پوست ایجاد نمی کنند.

گردش خون

مالش پوست با لوفا گردش خون را افزایش می دهد که به حذف مواد مضر و سموم از پوست کمک می کند.

مالش ملایم

مالش ملایم هیچ اثر سختی بر روی پوست نشان نمی دهد و به راحتی آلودگی های لایه خارجی پوست را از بین می برد.
انواع مختلف مالش دهنده ی مصنوعی در بازار موجود است. برخی از آنها پوست را خشن نشان می دهند در حالی که برخی نه. استفاده از چنین گزینه هایی می تواند منجر به آکنه و جوش شود. استفاده از لوفا طبیعی نسبت به غیر طبیعی مزایایی دارد. برخلاف ماده مصنوعی ، استفاده از محصولات طبیعی در شرایط پوستی التهاب و تحریک ایجاد نمی کند.

پوست را نرم می کند

 استفاده از لوفا پوست را تمیز ، صاف و یکدست می کند. روند لایه برداری ، سطح جدیدی از پوست را نشان می دهد.

مناسب برای انواع مختلف پوست

لوفا در انواع مختلفی از اشکال و اندازه ها موجود است. آنها برای هر نوع پوستی مناسب هستند.